Артур Дерев’янко: Прийняті нормативні акти повинні виконуватись на місцях

Дата: 11.10.2016 Переглядів: 186

Тема соціального захисту учасників антитерористичної операції була головною у програмі телеканалу РАДА “ПолітикаUA” 11 жовтня 2016 року.

Ведуча програми Наталія Андрощук говорила в студії з Головою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артуром  Дерев’янком.

Голова Служби  поінформував глядачів у прямому ефірі про порядок отримання статусу учасника бойових дій, про взаємодію Служби з громадськими організаціями, про соціальні виплати учасникам АТО, які отримали інвалідність, сім’ям загиблих.

Артур Валентинович   детально розповів  про державні програми, які реалізуються Службою, зупинившись на питанні протезування постраждалих бійців за новітніми технологіями, зокрема, щодо можливості такого протезування вже в Україні.

Під час інтерв’ю також обговорювались питання надання житла пораненим  воїнам, які втратили нижні кінцівки, виділення земельних ділянок тощо.

Голова Державної служби окремо наголосив, що для вирішення багатьох питань соціального захисту учасників АТО потрібно сумлінне виконання на місцях прийнятих нормативних актів.

Повністю подивитись інтерв’ю А. В. Дерев’янка можна на телеканалі РАДА.