Голова Служби інформує

Дата: 15.06.2017 Переглядів: 298

У зв’язку із інформацією в деяких ЗМІ про хакерські атаки на Реєстр учасників антитерористичної операції, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко надає роз’яснення:

В Службі створено та функціонує Єдиний реєстр учасників антитерористичної операції  відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 ,,Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення”.

Роботу Реєстру впроваджено відповідно до наказу Мінсоцполітики України від 06.02.2015 № 114 ,,Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру учасників антитерористичної операції”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.02.2015 за № 211/26656.

Інформація в Реєстрі є конфіденційною, доступу до нього немає з WEB (Інтернет) порталу. Реєстр знаходиться в закритій мережі, доступ до якої мають тільки фахівці Служби відповідно до посадових обов’язків.

З урахуванням вищезазначеного, здійснення хакерських атак до Реєстру принципово є неможливим.

Доки тривають бойові дії на Сході держави, відкриття доступу до Реєстру вважаю недоцільним.

Таким чином, інформація щодо хакерських атак на Реєстр не відповідає дійсності.