Громадськості Житомирської області представили “Пам’ятку учасникам АТО”

Дата: 23.11.2016 Переглядів: 190

22 листопада 2016 року у пресс-центрі Житомирської ОДА представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Житомирський області Валерій Логінов та координатор ГО “Юридична Сотня” у Житомирський області, юрист – волонтер Катерина Кармазіна презентували інформаційний посібник  “Пам’ятка учасникам АТО”.

На захід прибули представники громадських організацій учасників АТО Житомирської області, командування високомобільних війск України, Центру допомоги учасникам АТО при Житомирський ОДА, Центру допомоги учасникам АТО від Житомирського міського центру соціальних служб для дітей сімей та молоді, представники обласного та міського департаментів  управлінь соцзахисту населення м. Житомира та інші.

Свій виступ Валерій Логінов розпочав з пропозиції хвилиною мовчання вшанувати героїчну память загиблих земляків.

Далі спікери заходу поінформували присутніх про зміст самої Пам’ятки, довели важливість широкого інформування учасників АТО про їх права, обов’язки, державні гарантії соціального захисту.

lohinovВалерій Логінов повідомив, що в електронному вигляді зазначена брошюра розміщена на сайтах Державної служби та ГО “Юридична сотня”, де до посібника, у відповідності до змін у чинному законодавстві, будуть вноситись відповідні доповнення. Він підкреслив, що Пам’ятку буде надіслано до усіх районих управлінь соціального захисту населення, обласних управлінь обласного значення та районних управлінь м. Житомира.

Представник Служби наголосив, що для забезпечення учасників АТО Житомирщини необхідним інформативним матеріалом (на території Житомирської області понад 14 тисяч учасників бойових дій – АТО), потрібна допомога місцевої влади, всіх небайдужих людей. Є потреба у тиражуванні посібника для передачи його в райони для учасників АТО.

karmazina“Юридична Сотня має безкоштовну гарячу лінію 0-800-308-100 для підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Ви можете отримати індивідуальну консультацію, а також отримати поради юриста або навіть адвоката», — розповіла юрист ГО “Юридична сотня” Катерина Кармазіна.

Представник Служби в Житомирський області зауважив, що даний посібник стане в нагоді і державним службовцям, які працюють з учасниками АТО, і які самі повинні чітко виконувати норми законодавства, що регламентують права та пільги ветеранів війни. Наявні примірники посібника передаються саме до державних службовців, що практикують роботу з учасниками бойових дій.

Презентація посібника “Пам’ятка учасникам АТО” викликали зацікавленість серед присутніх. Організатори заходу відповіли на запитання, надали свої власні телефони та телефони “гарячих ліній”, адреси веб-сайтів.

dav

dav

Крім того, у рамках заходу проведено презентацію про відбір військовослужбовців та ветеранів, які внаслідок отриманих поранень дістали інвалідність, для участі в “Іграх Нескорених – 2017” у вересні наступного року у м. Торонто (Канада).