Інформування бійців АТО на передовій

Дата: 02.11.2016 Переглядів: 313

Представники Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Анна Адам і Анатолій Володін відвідали військові частини ЗСУ, які знаходяться в зоні антитерористичної операції у Донецькій області.

Працівники Служби  провели зустрічі з бійцями, під час яких поінформували воїнів та надали роз’яснення з питань правового та соціального захисту, а також передали  інформаційну брошуру про права, обов’язки  та соціальні гарантії учасників АТО  та членів їх сімей – “Пам’ятку учасника АТО”.

Цей інформаційний посібник розроблений юристами-волонтерами громадського об’єднання  “Юридична Сотня” спільно з  фахівцями  Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Також у діючі військові частини була передана наочна агітація Міністерства оборони України по запобіганню проявам корупції в армії.

Повідомляємо, що електронна версія Пам’ятки знаходиться на головній сторінці офіційного веб-сайту Служби та сайті ГО “Юридична Сотня“.