Луганських атовців ознайомили з “Пам’яткою учасникам АТО”

Дата: 24.11.2016 Переглядів: 262

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Валерій Нагорняк 24 листопада 2016 року взяв участь у робочій зустрічі Луганського відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО з районними підрозділами спілки.

knyhaПід час заходу Валерій Васильович докладно поінформував присутніх учасників АТО та представників органів місцевої влади про інформаційний посібник про права, обов’язки та гарантії соціального захисту – брошуру під назвою “Пам’ятка учасникам АТО”, яка розроблена громадською організацією “Юридична Сотня” разом із фахівцями Міноборони, Мінсоцполітики, Державної служби. Він пояснив, що у книзі зібрана вся  необхідна інформація – з моменту мобілізації до звільнення в запас, у зручній формі інформує про пільги ветеранам. Він також звернув увагу, що окрім корисності для військовослужбовців, Пам’ятка суттєво спрощує роботу cоціальним працівникам, військовим комісарам тощо.

Презентація інформаційної брошури, яка у листопаді проходить у регіонах України, спрямована на покращання рівня поінформованості учасників АТО, членів їх сімей, військовослужбовців з питань прав, обов’язків, надання пільг. У електронному вигляді, наголосив В. Нагорняк,  Пам’ятка знаходиться на сайтах Служби та ГО “Юридична Сотня”, де поновлюється згідно прийняття змін в чинному законодавстві.

До участі у заході також були запрошені представники департаменту охорони здоров’я,  соціального захисту, військового комісаріату Луганської області.

zahalne