Львівська влада підтримує бійців-добровольців

Дата: 03.11.2016 Переглядів: 148

Володимир Шамрай, головний спеціаліст сектору у Львівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, увійшов до складу комісії з визнання бійців-добровольців АТО.

Склад  комісії з визнання бійців-добровольців АТО затверджено Львівською обласною радою. Очолила комісію перший заступник голови облради Парасковія Дворянин. Відповідне розпорядження підписав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Відтак тепер такі особи зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисячі гривень. Мова йде про бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України із числа мешканців Львівської області. Відповідні зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки були затвердженні на сесії облради, яка скерувала на виплату одноразової допомоги бійцям-добровольцям 1,5 млн грн.

Докладніше – на сайті Львівської обласної ради.