“Пам’ятку учасникам АТО” презентували у Полтавській області

Дата: 07.11.2016 Переглядів: 365

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань соціального захисту та надання пільг учасникам АТО Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та її територіальними органами у листопаді 2016 року проводиться інформаційна кампанія з презентації брошури ГО “Юридична Сотня” – “Пам’ятки учасникам АТО” в областях України.

Нагадаємо, що у вересні Пам’ятку було презентовано в Києві. Служба сприяла  поширенню Пам’ятки в електронному вигляді через свої представництва в областях, районні відділи соціального захисту по країні.

А 4 листопада Пам’ятку для демобілізованих бійців і військовослужбовців за сприяння Сектору Служби у Полтавській області і ГО “Юридична Сотня” було представлено на Полтавщині.

Як відмітив під час презентації Пам’ятки представник Служби у Полтавській області Олександр Алієв,  брошура містить досить повний об’єм інформації про соціальні та правові гарантії  як ветеранів, так і тих, хто знаходиться на службі, в ній у доступній формі  покроково описуються необхідні дії, які потрібно здійснити учаснику АТО для отримання передбачених законодавством пільг.

“На сьогодні це єдиний повний на Україні такий документ, який передбачає весь перелік тих прав, які має дана категорія осіб і які можуть користуватися ним”, — сказала представник ГО “Юридична Сотня” Валентина Буглак.

Учасники бойових дій, представники громадських організацій, які прийшли на презентацію, заявили, що ця збірка для атовців – безцінна.

О. Алієв повідомив, що брошура буде розповсюджуватися через мережу районних віськкоматів та управління соціального захисту населення, а в електронному вигляді Пам’ятка постійно знаходиться та оновлюється на сайті Служби.

Дивиться відео на сайті KOLO.NEWS. Новини Полтави