Психологічна реабілітація. Різний погляд вітчизняних ЗМІ. Кому довіряти?

Дата: 22.07.2016 Переглядів: 754

Сьогодні, коли на сході  України посилюється воєнна напруга, що, безумовно, негативно впливає на загальну соціально-політичну та економічну ситуацію,  прикро усвідомлювати, як деякі телеканали цинічно експлуатують тему АТО.

Саме так діють телеканали “Iнтер” та “24” під час створення сюжетів на тему психологічної реабілітації українських захисників. Перекручуючи факти та надаючи коментарі в стилі пропагандистських російських каналів, вони  спочатку самі вигадують “схеми розкрадання державних коштів”, а  потім в своїх сюжетах ці вигадані схеми самі розвінчують.

Між тим, штучно створене ними негативне інформаційне поле направлено на конкретну цільову аудиторію – бійців АТО, які пройшли випробування війною, бачили смерть побратимів, відчули на собі не тільки фізичну біль, а й біль душевну через втрату спокою за державу, її територіальну цілісність. А тепер мають зовсім зневіритись у тому, що держава піклується про своїх захисників, створює їм належні умови для повернення до мирного життя.

Тому вдвічі цінна оцінка організації та проведення психологічної реабілітації тими, кому ми завдячуємо миром і спокоєм в державі – самими воїнами АТО, і ця оцінка – “відмінно”.

Хирів_1Хирів_2

Укрреабілітація

оризонт_4

Хирів_7

Карпатзори_5Хирів_6

психолог_2_Хирівпсихолог_Хирів_ictv

Також важливі в інформаційному плані і сюжети про надання послуг психологічної реабілітації, подібні тим, що вийшли на каналі ZIK, ICTV (випуск новин 08:50), які надають бійцям вірні орієнтири

З  якою ж метою канал “Інтер” демонструє  жахливі руїни заводу в тому ж Хиріві, де державою пропонується бійцям проходити психологічну реабілітацію? Відповідь на подібні “замовні” сюжети очевидна – дискредитація державної програми з метою  розхитування стабільності та єдності  України.

На думку Служби, саме усвідомлення засобами масової інформації своєї високої відповідальності в плані  об’єктивного і правдивого інформування наших захисників про можливості держави вказує на справжню громадянську позицію патріотичних ЗМІ і є важливим кроком в об’єднанні нашого суспільства заради впевненості і перемоги як над зовнішнім ворогом, так і сприятиме вирішенню внутрішніх проблемних питань.

Інформація про державну програму з надання послуг психологічної реабілітації – на сайті Служби. Див. також відео реабілітаційного центру в м. Хирів