Служба роз’яснює: держава фінансує протезування учасників АТО

Дата: 24.12.2015 Переглядів: 1303

Телеканал “СТБ” у випуску “Вікна” від 23 грудня цього року випустив сюжет під назвою “Протезування зі сміття”, в якому розповідалось про встановлення протезу ноги пораненому бійцю 81 аеромобільної бригади Сергію Тимощуку за вторговані від продажу пластикових кришочок гроші. Ведуча програми закликала всіх “замість викинути пластикову кришечку на смітник віддайте її волонтерам для протезування бійців АТО”.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в котрий раз дає роз’яснення. В Україні всі бійці, які під час бойових дій втратили кінцівки, протезуються БЕЗКОШТОВНО на гроші, які виділяються державою. Протезування постраждалих учасників АТО фінансується державою. Гроші на програму передбачені також і на наступний рік.

Про програму протезування можна прочитати на офіційному веб-сайті нашої Служби, а також отримати повну інформацію за тел. (044)281-08-49/39.

Протези зі сміття, як рекламує цю акцію телеканал, не виготовляють, так як такий протез, що встановлений нашому герою – це високотехнологічний сучасний пристрій, а збираючи пластикові кришечки, громадяни допомагають переробним підприємствам безкоштовно отримувати сировину.