До кожного учасника АТО потрібно довести інформацію про його права

Дата: 14.11.2016 Переглядів: 818

На минулому тижні представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в областях разом із представниками громадської організації “Юридична Сотня” продовжували ознайомлювати громадськість з інформаційно-правовим посібником “Пам’ятка учасникам АТО”, що   спрямовано на покращання рівня поінформованості учасників АТО, членів їх сімей, військовослужбовців з питань прав, обов’язків, надання пільг.

У Херсонській області про презентацію Пам’ятки йшла мова 10 листопада у програмі “Вечірня студія” в ефірі ТРК “Скіфія”. Про головні права, обов’язки та соціальні пільги учасників АТО розповідали представник Служби у Херсонській області Юрій Любченко та Наталя Козаренко – представник Української Гельсінської спілки з прав людини.

Дивиться відеосюжет заходу на ТРК “Скіфія”

У Кіровоградській області брошуру представляли представник Державної служби в області Світлана Марченко та юрист ВПГО “Юридична Сотня” Антон Красов. Захід відбувся у прес-центрі м. Кропівницький.

Читайте на сайті інформаційного порталу “G” ,

а також на сайті “Утренний город. Кропивницький”

У Львівській області презентація відбулася 11 листопада у приміщенні прес-центру Leopolis.info.  Брошуру представляли Володимир Шамрай – представник Служби у Львіській області та Павло Довбиш – представник ГО “Юридична Сотня”.

Подивитись хід презентації можна на сайті Leopolis.info

На всіх заходах учасники відмічали доступність Пам’ятки як у друкованому,  так і в електронному вигляді, ясність викладення нормативного матеріалу, висловлювали надію, що поширення збірки буде сприяти покращанню рівня обізнаності атовців про свої права. Разом із тим, ця брошура слугуватиме й гарною “шпаргалкою” для чиновників у владних кабінетах.

15-16 листопада інформувати учасників АТО про їх права та належні соціальні гарантії будуть представники Служби та “Юридичної Сотні” в таких областях:

15 листопада – у Волинській області (м. Луцьк, 11-00, мала зала Волинської ОДА (Київський майдан, 9);

15 листопада – у Одеській оюласті (м. Одеса, 15-00, Дім офіцерів, вул.Пироговська, 7/9);

16 листопада – у Донецькій області (м. Краматорськ, 10-00, приміщення Донецької облдержадміністрації, пл. Миру, 2, к. 306);

16 листопадау Рівненській області (м. Рівне, 12-00, приміщення Рівненської облдержадміністрації, к. 601).

про що ми повідомимо на сайті Служби.