У Харкові обговорили державну програму підтримки та реабілітації сімей бійців АТО

Дата: 18.06.2015 Переглядів: 296

У Харкові пройшов дискусійний круглий стіл “Державна програма підтримки, адаптації та реабілітації сімей бійців АТО, як складова частина загальнодержавної програми реабілітації. Орієнтація на регіональність”

Громадські активісти, психологи, бійці, представники органів влади зібралися, щоб спланувати та об’єднати зусилля спрямовані на розробку комплексної, масової та ефективної програми адаптації та реабілітації бійців АТО та членів їх сімей.

Учасники круглого столу зійшлися на тому, що прийшов час об’єднувати свої зусилля, обмінюватися і ділитися досвідом. Учасники заходу дійшли висновку, що є необхідність створення спільного координаційного центру та координаційної ради.

Після майже чотиригодинної дискусії учасники погодили резолюцію круглого столу. Передбачається провести додаткову зустріч з учасниками круглого столу для обговорення та розробки спільних спрямованих дій по роботі з наслідками ПТСР, з вирішення соціальних питань і питань психологічної адаптації та зі створення єдиної в Харкові координаційної ради. Крім цього, буде направлено рекомендації до Міністерств соціальної політики, оборони, громадським організаціям та ініціативам.

Про це пише портал “Громадський простір