Учасники АТО задоволені лікуванням в санаторіях

Дата: 01.12.2015 Переглядів: 631

Триває оздоровча кампанія для учасників антитерористичної операції.

55

Про те, як оздоровлюються і лікуються бійці в санаторії “Конча-Заспа”, що під Києвом, розповідає Ксенія Тартинська, журналіст телеканалу UBR.

Цей санаторій один з переможців тендеру з державних закупівель послуг санаторно-курортного лікування учасників АТО, який проводила Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Учасник бойових дій Сергій Міщенко: “Дуже задоволений. Вже всім своїм бойовим побратимам зателефонував, запропонував.” Бійці розповідають, що тут вони за період лікування забувають про всі проблеми.

В санаторії є всі умови для лікування і реабілітації бійців: просторі кімнати, велика їдальня, сучасне медичне обладнання, басейни тощо. З учасниками АТО працює досвідчений медперсонал. Термін оздоровлення – 18-21 день.

222

Про стан реалізації державної програми з забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням журналісту телеканалу повідомив Олексій Моха, начальник відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації.

66Для отримання путівки потрібно звернутись в органи соціального захисту населення, або до Служби за тел.: (044)281-08-39. Більш детальніше про санаторно-курортне лікування дивиться на сайті Служби (розділ “Санаторно-курортне лікування”).

999Висловлюємо вдячність телеканалу UBR за об’єктивність і поширення інформації щодо санаторно-курортного лікування учасників АТО.