Уряд зняв обмеження на отримання землі учасникам АТО

Дата: 25.01.2018 Переглядів: 4604

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 18, якою Уряд переглянув Стратегію удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними в частині першочергового забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції.

Положення постанови спрямовані на підтримку надання соціальних пільг та допомогу учасникам АТО, а саме військовослужбовцям, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції.

У результаті прийняття постанови Уряду учасники антитерористичної операції отримають змогу набувати права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності незалежно від площі земельних ділянок, право оренди на які було продано.

Роз’яснення щодо процедури виділення земельної ділянки сільськогосподарського призначення учаснику АТО

Постанова опублікована в газеті “Урядовий кур’єр” від 23.01.2018 № 15.

Текст постанови.

Всеукраїнське громадське об’єднання “УКРАЇНЦІ РАЗОМ” всебічно сприяла прийняттю цього важливого документа.

Покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО в отриманні земельних ділянок – дорожню карту – представляє ДЕРЖГЕОКАДАСТР.