Toп новини

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 22

Головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олександр Алієв 6 грудня взяв участь у інформативній зустрічі представників ветеранських організацій із очільником Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадимом Чувпило.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 9

В Івано-Франківську  з нагоди Дня Збройних Сил України у Меморіальному сквері за участю представників духовенства християнських конфесій та родин загиблих була відслужена панахида за захисниками України, полеглими під час бойових дій за незалежність України.

Дата: 06.12.2018 Переглядів: 21

5 грудня у місті Калуш Івано-Франківської області  в приміщенні політехнічного коледжу проведено міжрайонну інтелектуально-патріотичну гру «Дзвони пам’яті».  Захід проведено з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України за ініціативи громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО», Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної […]

Дата: 04.12.2018 Переглядів: 22

За ініціативи Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та громадської організації родин загиблих  Прикарпаття, за сприянням Івано-Франківської районної влади, ветеранських організацій Рогатинщини  2 грудня відбувся  шаховий турнір пам‘яті загиблого учасника АТО Андрія Білоуса в рідній школі Героя  с. Пуків Рогатинського району.

Дата: 04.12.2018 Переглядів: 33

В Одесі ветеранів – учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок важких поранень під час бойових дій на сході України, нагороджено почесними відзнаками Одеських обласної державної адміністрації та обласної ради.

Дата: 03.12.2018 Переглядів: 15

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в  Івано-Франківському коледжі фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту відбулись  обласні спортивні ігри серед людей з обмеженими можливостями.

Дата: 03.12.2018 Переглядів: 16

3 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України, в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, у рамках акції “Підтримай бійця” за участі ветеранів АТО Іванківського району проведено захід для учнів районної школи мистецтв ім. М. Примаченко.

Дата: 03.12.2018 Переглядів: 14991

Станом на 30.11.2018 за інформацією, що надійшла від відомчих комісій щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 354 651 особам.

Дата: 29.11.2018 Переглядів: 42

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області  Володимир Веркалець взяв участь у загальних зборах демобілізованих учасників бойових дій на сході країни, представників ветеранських громадських об’єднань, волонтерських організацій, які відбулись 28 листопада у  Надвірнянській райдержадміністрації.

Дата: 16.11.2018 Переглядів: 66

На честь загиблого учасника антитерористичної операції Андрія Добровольського в Івано-Франківську в рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» на фасаді професійного політехнічного ліцею відкрито меморіальну дошку. Андрію Добровольському цього року могло б виповнитись 22 роки. За прикладом батька він пішов добровольцем на фронт. Життя юнака обірвалося під час обстрілів позицій в районі с. Троїцьке. Окрім батьків, […]