АТО

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 18

24 березня в Івано-Франківську під час другого пленарного засідання сесії обласної ради голова облради Олександр Сич  та голова ОДА Олег Гончарук вручили відзнаки «За бойову звитягу» сімом добровольцям, які захищали незалежність України.

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 10

Напередодні 25-ї річниці створення Служби безпеки України на центральній алеї санаторію СБУ «Одеса» відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника українським патріотам, які загинули у районі проведення антитерористичної операції. У заході взяли участь: керівництво обласної державної адміністрації та обласної ради, співробітники Служби безпеки України в Одеській області, командування Одеського гарнізону, представники силових структур та […]

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 5852

Станом на 23.03.2017 за інформацією, що надійшла від відомчих комісій щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які приймали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 290 621 особі.

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 11

22 березня Потяг Єднання прибув до Славутича. Серед гостей були волонтери, активна молодь, курсанти військового коледжу, громадські діячі, учасники АТО та небайдужі мешканці різних областей країни.

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 18

22 березня фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростеня, що знаходиться в сфері управління Служби, провели семінар у міському Центрі зайнятості з не працевлаштованими учасниками АТО з питань здорового способу життя у рамках проекту «Повернення до мирного життя».

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 18

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Дерев’янко А. В. 23 березня взяв участь у прес-конференції та відкритті ІV Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця».

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 36

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Валентинович Дерев’янко сьогодні,  23 березня 2017 р., бере участь у засіданні “круглого столу” в інформаційному агентстві “УКРІНФОРМ”.

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 14

Спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що працює у сфері управління Служби, розроблено ряд програм та проектів, направлених на надання інформаційної, навчально-просвітницької, юридичної, психологічної, соціальної допомоги учасникам АТО.

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 70

21 березня Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України. Перед її початком традиційно відбувся брифінг для представників ЗМІ, які сьогодні представляли такі інформаційні агентства, як “Укрінформ”,  “Інтерфакс-Україна”, “Українські новини”,  урядове видання “Урядовий кур’єр” та інші.

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 113

Круглий стіл «Розвивальний потенціал сучасної соціальної роботи: методологія й технології» зібрав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка наукову спільноту України, актуалізовану на вирішення сучасних соціально-психологічних проблем.  Запрошені до участі представники Бородянського соціально-психологічного центру висвітлили деякі аспекти практичного досвіду психологічної та соціальної допомоги учасникам АТО, спрямовані на їх реадаптацію й повернення до мирного життя.