Toп новини

Дата: 08.04.2019 Переглядів: 42

Книгу «Іловайськ: війна якої не було» Романа Зіненка, воїна батальйону «Дніпро-1», презентували  6 квітня у будівлі Обласної універсальної наукової бібліотеки в Запоріжжі.

Дата: 08.04.2019 Переглядів: 61

В Одесі напередодні 5-річниці початку війни на сході України відбулася низка благодійно-патріотичних акцій «Я пам’ятаю»,  присвячених пам’яті загиблих захисників України.

Дата: 08.04.2019 Переглядів: 30

Під час поїздки до Старобільська  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та заступник Міністра Олександр Терещенко відвідали кладовище у селі Чмирівка Старобільського району та поклали квіти до могил, де поховані загиблі учасники АТО. “Разом із мером Старобільська Яною Литвиновою та заступницею голови Старобільської РДА Оленою Григоренко обговорили питання щодо впорядкування військового кладовища, зокрема і врегулювання […]

Дата: 05.04.2019 Переглядів: 24

З 1 по 5 квітня психолог Соціально-психологічного центру м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, Юлія Шпилевська провела ряд тренінгових занять для військовослужбовців Національної гвардії України, серед яких були присутні й ті, хто брав участь у бойових діях на сході України.

Дата: 29.03.2019 Переглядів: 18132

Станом на 01.04.2019 за інформацією, що надійшла від відомчих комісій щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 363 253 особам.

Дата: 28.03.2019 Переглядів: 27

27 березня в Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, проведено тренінг з фінансової грамотності «Особисті фінанси та їх відповідальне використання» для сімей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій населення.

Дата: 28.03.2019 Переглядів: 55

Вчора відбулась кількагодинна змістовна зустріч Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз із ветеранами в «Veteran Hub». У зустрічі взяли участь заступники Міністра Оксана Гаврилюк та Олександр Терещенко, а також голова Громадської ради при Міністерстві Дмитро Шатровський та представник Ради ветеранів Антон Колумбет.

Дата: 26.03.2019 Переглядів: 47

В Одесі в конференц-залі “Marlin hotel” відбулася глибоко-емоційна і зворушлива творча зустріч з Ахтемом Сеітаблаєвим, українським кіноактором, режисером та сценаристом. У залі поряд з небайдужими одеситами, представниками творчої інтелігенції присутні ветерани – учасники АТО/ООС, волонтери, студенти.

Дата: 25.03.2019 Переглядів: 82

У Військово-морському ліцеї відбулося урочисте відкриття курсів «Менеджмент перевезень і логістика» та «Англійська мова», які розпочалися в рамках Програми «Україна-НАТО» з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Виконавцями курсів виступили Учбовий центр «Громадської організації Ліга офіцерів» та ТОВ «Українсько-Баварський Менеджмент Трейнінг-центр».