Toп новини

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 9

Сьогодні, у день свята Водохреща, заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко вручив відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції” працівникам територіальних органів Служби, які брали участь у захисті незалежності нашої держави, а також волонтерам – відзнаки “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 10

18 січня цього року, напередодні відзначення третьої річниці з вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту “Герої “кіборги” 242, в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція за участю Сергія Тріскача – голови  ГО “Українська асоціація інвалідів АТО”,  Ірини Зубкової, сестри “кіборга” – Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова,  Володимира Примаченка – представника Державної служби України у справах ветеранів […]

Дата: 19.01.2018 Переглядів: 18

Напередодні Водохреща, 18 січня, на Одещині відбулася урочиста зустріч воїнів 1-го механізованого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади, які здійснюють планову ротацію із зони проведення АТО. У свою третю ротацію захисники України знаходились на фронті більше восьми місяців, з червня минулого року вони утримували рубежі оборони у смузі населених пунктів Новотроїцьке – Чермалик.

Дата: 18.01.2018 Переглядів: 10

18 січня 2018 року у Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни, відбувся методичний семінар для психологів.

Дата: 18.01.2018 Переглядів: 15

За підтримки Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО розпочався тренінг для ветеранів які проходять лікування в Полтавському обласному госпіталі Ветеранів війни.

Дата: 18.01.2018 Переглядів: 27

Участь в нараді, яка відбулася 16 січня 2018 року  у Веселівській районній державній адміністрації, взяли голова РДА Іван Мігуля, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тімур Книш, військовий комісар району Валерій Бойко, фахівці районного управління Держгеокадастру, виконавчих органів місцевих ОТГ, ветерани та волонтери АТО.

Дата: 16.01.2018 Переглядів: 64

16 січня 2018 року відбулося засідання Ленінського районного суду Запоріжжя, під час якого адвокат Другого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Валько зміг професійно та гідно захистити права і свободи інваліда війни Святослава Грушевського, який за версією слідства з хуліганських мотивів наніс тілесні ушкодження водію маршрутного автобуса, котрий відмовився його безкоштовно.

Дата: 16.01.2018 Переглядів: 39

22 січня 2018 року, о 17.40 у кінотеатрі ім. Довженко (м.Запоріжжя) відбудеться благодійний показ фільму “Добровольці Божої Чоти – The Ukrainians” про події оборони Донецького аеропорту. Режисерами картини є Леонід Кантер та Іван Ясний.

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 18

12 січня 2018 року біля Посольства Канади відбулася зворушлива зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука з учасниками антитерористичної операції, а також представниками державних та громадських організацій. Ця неформальна і тепла зустріч – подяка особисто Послу та народу Канади за розуміння, підтримку захисників України.

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 7

Початок року – пора планування. Один з основних напрямків роботи спеціалістів Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (який працює у сфері управління Служби)  – це надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей.