Toп новини

Дата: 14.06.2018 Переглядів: 65

Неформальне спілкування учасників бойових дій із дітьми створює особливу теплу атмосферу, в якій швидше тануть кристалики льоду в мужніх, загартованих війною серцях ветеранів. Дитяче захоплення, безпосередність  та допитливість здатні зарядити позитивною енергією кожного бійця.

Дата: 13.06.2018 Переглядів: 72

З метою соціальної підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, за ініціативи голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка спеціалістами облдержадміністрації була розроблена унікальна і єдина в своєму роді програма підтримки учасників бойових дій.     У грудні минулого року розроблений і затверджений порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасниками АТО.

Дата: 13.06.2018 Переглядів: 31

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець 12 червня взяв участь у  засіданні обласної конкурсної комісії з розгляду проектів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, до складу якої він входить.

Дата: 12.06.2018 Переглядів: 14

Продовжуючи роботу мобільно-консультативного пункту, фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення (належить до сфери управління Служби) працювали у сусідньому Поліському районі.

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 33

Друга благодійна регата «Вітрила волі та єдності»  у суботу, 9  червня, успішно пройшла в  акваторії Дніпра біля Київського річкового вокзалу.

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 18

“Ігри героїв” пройшли 9 червня у Харкові. Це були Всеукраїнські змагання з кросфіту, які мають на прикладі своїх учасників продемонструвати, що в житті завжди є можливість продемонструвати  перемогу над собою.

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 104

Учасники антитерористичної операції Миколаївщини провели 9-10 червня з’їзд представників своїх громадських організацій області у місті Очаків. Море та гарна погода не завадили плідній праці по об’єднанню руху ветеранів АТО, пошуку шляхів реалізації соціального захисту та взаємодії з владою.

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 22

У місті Запоріжжя йде робота з надання родинам загиблих українських воїнів та учасникам бойових дій земельних ділянок для індивідуального будівництва.

Дата: 08.06.2018 Переглядів: 23

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець 8 червня взяв участь у спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики та з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО на Сході України та їх сімей.

Дата: 08.06.2018 Переглядів: 19

7 червня 2018 року представники громадських організацій “Єдина Родина Кропивниччини,  Бойове братерство”, “Серця матерів Кіровоградщини”,”Центр громадських зв’язків “Правосвіт”, “Кулінарна Сотня Кропивниччини”, матері загиблих воїнів АТО зібрались у Кропивницькому  на Алеї Слави біля меморіалу “Фортечні Вали” для вшанування пам’яті загиблих земляків та підтримки ініціативи щодо встановлення обеліску Слави загиблим воїнам АТО на Михайлівській площі у столиці […]