Чергова група захисників відправилась на реабілітацію до Болгарії

Дата: 10.01.2019 Переглядів: 257

За сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції здійснюється медична реабілітація поранених українських військовослужбовців за кордоном.

Сім учасників антитерористичної операції пройдуть курс медичної реабілітації з 07 по 22січня в лікарні “Калероя” (м. Хісаря, Республіка Болгарія).

З міжнародного аеропорту “Київ” ім. Сікорського (Жуляни) наших захисників проводжав головний спеціаліст відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації Апаракін О.С.

Проект медичної реабілітації за кордоном реалізується на основі Угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України та фінансується Трастовим фондом НАТО у сфері медичної реабілітації.

Служба здійснює планування, підготовку та координацію направлення українських ветеранів на медичну реабілітацію із залученням відомств сектору безпеки і оборони, організує комплектування пакету документів кандидатів, а подальший відбір на їх підставі здійснюється болгарською стороною.

Минулого року курс медичної реабілітації в лікарні “Калероя” пройшли 63 поранених українських військовослужбовця.

З переліком документів, необхідних для участі у проекті, можна ознайомитись за посиланням: http://dsvv.gov.ua/vidpovidi/sanatorno-kurortne-likuvannya/reabilitatsiya-v-bolhariji.html