Українська команда братиме участь у міжнародних спортивних змаганнях Ігри Нескорених – 2017 (Invictus Games)

Дата: 26.05.2017 Переглядів: 1184

1 листопада 2016 року в Україні розпочався відбір спортсменів, які представлятимуть нашу країну на Іграх Invictus 2017 (Ігри Нескорених) у вересні 2017 року в Торонто.

Офіційна сторінка  змагань – invictusgames.in.ua

Офіційні правила Ігор Інвіктус 2017

В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), активних громадських організацій.

11 травня 2017 р. Урядом прийнято  рішення щодо забезпечення підготовки українських спортсменів – учасників АТО до Ігор Нескорених

Інформація  щодо перебігу організації участі збірної України у змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games):

25 лютого 2017 року на базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України у м. Києві (Повітрофлотський проспект, 4) відбулося фінальне тестування кандидатів до Національноїзбірної України

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУВАННЯ

Контакти для зв”язку:

Івона Костина

+38(050) 207-06-72

team@invictusgames.in.ua