Ветерани Афганістану і АТО/ООС разом підкорили Говерлу

Дата: 11.02.2019 Переглядів: 113

У п’ятницю 8 лютого 2019 року з міста Ужгород група ветеранів війни кількістю 17 чоловік відправилась підкоряти найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерла (2061м).

Сходження проведено за ініціативою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО. Захід присвячений 30-й річниці виводу військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

Ініціатор та організатор сходження  – заступник начальника Західного міжрегіонального відділу Служби Іван Балашов – зумів поєднати ветеранів всіх вікових категорій, як війни в Афганістані, так і учасників АТО/ООС. До речі, Іван Балашов, який  сам брав участь у бойових діях в Афганістані, відправився на гору разом із своїм сином – захисником незалежності України на сході.

Досягши вершини, військовий капелан, пан-отець Дмитрій (позивний «Тур») провів молебень, ветерани виконали Державний Гімн України (Відео).

Учасникам сходження вручено пам’ятні нагороди, відзнаки та сувеніри. Рахівськи волонтери та учасники АТО пригостили учасників сходження смачною гуцульською вечерею.