Обрано новий склад Громадської ради при Службі

Дата: 19.12.2016 Переглядів: 331

У приміщенні Київського міського Палацу ветеранів 16 грудня 2016 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Участь у заході взяли працівники центрального органу виконавчої влади на чолі з Головою Служби А. В. Дерев’янком та представники від 36 громадських об’єднань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Треба сказати, що цій важливій події передувала змістовна робота ініціативної групи, якою з 1 по 15 листопада було прийнято і уважно розглянуто заяви від 39 громадських організацій ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Вже під час установчих зборів було затверджено персональний склад громадського консультативно-дорадчого органу – 35 осіб. Делеговані учасники зборів своїми мандатами шляхом рейтингового голосування констатували факт утворення Громадської ради. Були узгоджені і деякі подальші плани та дії новоствореного громадського органу з огляду на те, що проведення першого його засідання було запропоновано в цей же день.

На першому засіданні новообраної Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції було обрано голову та секретаря (голова – Палії В. М., секретар – Гайова А. В.).

Новий склад Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції затверджено наказом від 16.12.2016 № 136

Склад Громадської ради

І одним з перших кроків новоствореної Громадської ради стане обговорення у своїх організаціях проекту орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2017 рік, про що   всеукраїнські громадські об’єднання  повідомлені додатково окремим листом.