Toп новини

Дата: 05.11.2018 Переглядів: 19

Ювілейні ХХ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті воїнів-“афганців” Героя України Олега Міхнюка та Героя Радянського Союзу Олега Оніщука відбулись на Київщині у жовтні. На околицях села Проців Бориспільського району були проведені середня та довга дистанції, а спринтерська дистанція – в мікрорайоні біля спорткомплексу КНУ ім. Т. Г. Шевченко.

Дата: 29.10.2018 Переглядів: 333

У зв’язку із закінченням 15 грудня 2018 року повноважень громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та […]

Дата: 27.10.2018 Переглядів: 17

27 жовтня у м. Яремче відбувся Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи», організований Івано-Франківською обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО.

Дата: 26.10.2018 Переглядів: 15

Головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Олександр Катеренчук 25 жовтня взяв участь у виїзному засіданні комітету громадської організації  «Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників», яке відбулось на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Дата: 23.10.2018 Переглядів: 18

У вівторок, 23 жовтня, у Національному інформаційному агентстві “Укрінформі” відбувся круглий стіл «Нова візія відносин Україна-НАТО», який провели Громадська Ліга Україна-НАТО спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні. Про це повідомляє голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Юрій Самойленко, який взяв участь у засіданні круглого столу.

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 124

Оголошення про надання пропозицій до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Дата: 10.10.2018 Переглядів: 24

У суботу, 13 жовтня, на навчально-тренувальній базі «Динамо» в Чапаєвці (Столичне шосе, 50, м. Київ) пройде Перший міжнародний футбольний турнір за участю військових НАТО та ветеранів антитерористичної операції. Федерація футболу учасників АТО за підтримки ФК «Динамо» (Київ) готується до проведення Міжнародного чемпіонату серед ветеранів-учасників бойових дій.

Дата: 03.10.2018 Переглядів: 85

Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю: Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Назва проекту акта: Проект розпорядження Кабінету Міністрів України ,,Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан”

Дата: 02.10.2018 Переглядів: 13

Начальник відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Мороз 1 жовтня взяв участь у тематичній зустрічі з ветеранами війни, праці та іншими особами поважного віку, які мають заслуги перед Україною, що відбулась у приміщенні Верховної Ради України.

Дата: 25.09.2018 Переглядів: 439

6 жовтня 2018 року у м. Боярка Київської області проходитиме районний фестиваль до Дня захисника України « З війни до миру. Повернення…» Підготовка до проведення заходу здійснюється за підтримки Києво-Святошинської райдержадміністрації та Києво-Святошинської районної ради.