Toп новини

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 33

«На сьогодні, одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є розповсюдження інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», – наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у ході засідання Ради ветеранів в Житомирі.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 33

У Військовій академії (м. Одеса) відбулося урочисте відкриття меморіалу «Пам’яті загиблим за Україну» офіцерам-випускникам вишу різних років випуску, які загинули в російсько-українській війні на сході України.

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 16

15 червня відбулася зустріч засновниць платформи «Безпека. Жінки. Мир» з представницями громадського об’єднання «Жіночий ветеранський рух» та волонтеркою й авторкою проєкту “Госпітальєри” Яною Зінкевич у приміщенні «Турбота хаб», що знаходиться на території Михайлівського Золотоверхого собору.

Дата: 14.06.2019 Переглядів: 14

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.  Відповідно до документа, учасники мають намір у рамках українського та американського законодавств та за допомогою наявних ресурсів залучатись до пошуку українських ветеранів радянських часів, які брали участь у бойових діях у В’єтнамській війні 1959-1975 рр., або які проходили військову службу у В’єтнамі в 1975-1986 рр.

Дата: 12.06.2019 Переглядів: 13

На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час презентації платформи «Безпека. Жінки. Мир», що відбулася в приміщенні Укрінформ. Також у заході взяли участь Ірина Геращенко – перший віце-спікер, Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце-прем`єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Марія Іонова – виконуюча обов’язки  голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Дата: 29.05.2019 Переглядів: 43

“Медична реформа для психічного здоров’я ветеранів” – такою була назва й тематика  Національного круглого столу, що відбувся 28 травня у Рівненській облдержадміністрації.  Ключовим питанням, яке обговорювали представники державних органів, експерти, а також представники програм «Building Integrity, Military Career Transition, Psychological Rehabilitation», посольства США в Україні, стало питання психічного здоров’я ветеранів, їх родин та сімей загиблих.

Дата: 27.05.2019 Переглядів: 33

Про це Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз повідомила членам Ради ветеранів при Міністерстві, в ході чергового засідання, що відбулось в Тернополі.

Дата: 27.05.2019 Переглядів: 21

Під час робочої поїздки Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз до Тернопільської області вона взяла участь у засіданні Ради підтримки учасників АТО/ООС, що відбулася в Тернопільській ОДА. Основні питання, які піднімалися на цій зустрічі спільно з керівництвом області, ветеранами, волонтерами та представниками громадських організацій – це надання медичних послуг, сімейної реабілітації, психологічної допомоги й підтримки, забезпечення житлом та землею.

Дата: 16.05.2019 Переглядів: 59

Після засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у приміщенні Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого відбулась презентація Міністерства у справах ветеранів України і спілкування заступників Міністра з  представниками територіальних органів Служби.