Toп новини

Дата: 14.03.2019 Переглядів: 84

14 березня 2019 року до Дня українського добровольця у сквері Героїв Небесної Сотні міста Одеси відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіального каменя на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси та області, які загинули в зоні проведення АТО.

Дата: 21.12.2018 Переглядів: 53

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції проведено акцію на підтримку воїнів, які отримали поранення, захищаючи незалежність нашої держави. Організатори заходу – громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” та  Харківський аероклуб імені Валентини Гризодубової – провели акцію у рамках реалізації психосоматичної реабілітаційної програми “Небо без […]

Дата: 16.11.2018 Переглядів: 90

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш взяв участь у патріотичному заході з вшанування учасників Революції Гідності, що відбувся 15 листопада 2018 року у прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України.

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 63

14 жовтня в Одеській області урочисто відзначили День захисника України.

Дата: 17.09.2018 Переглядів: 98

14 вересня у Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили (м. Миколаїв) стартував навчальний курс «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб-вузла». Цей курс став можливий завдяки Міжнародному фонду соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія», який спрямований на професійну перепідготовку і соціальну адаптацію військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.

Дата: 14.09.2018 Переглядів: 68

Інформуємо про проведення курсу з психологічної травми, створеного канадським доктором українського походження, специалiстом з травми, акредитованим канадською спiлкою ветеранiв — Дарією Шевчук.  Цей курс був спеціально розроблений для психологів. Він розширить розуміння психолога про психологічну травму, зосередивши увагу на відмінностях між дитячою травмою та травмою у дорослому віці. Мета курсу — обговорення цільового лікування травми […]

Дата: 13.09.2018 Переглядів: 46

Звання «Почесного громадянина міста» буде присвоєно захиснику Вітчизни – Василю Антоненку (посмертно). Подія  відбудеться під час проведення урочистостей до Дня міста Буча Київської області 15 – 16 вересня 2018р. Таке рішення прийняли депутати Бучанської міської ради, схваливши пропозиції громадськості.

Дата: 05.07.2018 Переглядів: 65

На горі Карачун 4 липня відбувся Всеукраїнський форум «Донеччина зустрічає своїх захисників», присвячений четвертій річниці звільнення українськими бійцями міст Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут і Дружківка.

Дата: 04.07.2018 Переглядів: 113

3 липня 2018 року у Виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею (вул. Ланжеронівська, 24-а) відбулося урочисте відкриття виставки «Військово-польовий АРТ» (роботи народних майстрів України у рамках Всеукраїнського культурно-мистецького проекту).

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 68

Районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної гри українського козацтва «Сокіл»(«Джура») розпочався 7 червня 2018 року в Яготинському районі. Завданням гри є фізичне, патріотичне, інтелектуальне та духовне виховання учнівської молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, формування у неї засад здорового способу життя засобами туризму і спорту. Однак, перш за все, це командна гра, яка вчить підростаюче покоління взаєморозумінню, […]