НПГУ просить В. Демчишина якнайшвидше відновити роботу «Південнодонбаської №3»

Дата: 24.12.2014 Переглядів: 84

Незалежна профспілка гірників України звернулася до міністра енергетики і вугільної промисловості України Володимира Демчишина з проханням проконтролювати врегулювання ситуації та відновлення роботи шахти «Південнодонбаська №3». Копальня має потужні пласти якісного вугілля з параметрами, близькими до світових стандартів, і є однією з найновіших та найсучасніших в Україні.


 

Шановний Володимире Васильовичу!

Звертаюся до Вас за дорученням трудового колективу шахти «Південнодонбаська №3» та рішенням Ради голів Незалежної профспілки гірників України від 19 грудня 2014 р. Тривалий час ця шахта через не надання їй статусу юридичної особи та не призначення керівника не може нормально функціонувати як господарюючий суб’єкт та добувати й відвантажувати вугілля. У такій ситуації трудовий колектив опинився через те, що ДВЕК, складовою частиною якого він фактично й досі залишається, перебуває на тимчасово окупованій території, а шахта «Південнодонбаська №3» розташовується у м. Вугледар, підпорядкованому українській владі. Гірники вкрай обурені безвідповідальною поведінкою керівників Міненерговугілля, які затримують вирішення цього питання й не дають змоги їм працювати, а також дозволяють, щоб людина із так званої ДНР контролювала потоки вугілля на території, підконтрольній українській владі.

Прошу Вас взяти під особистий контроль врегулювання цієї ситуації та якнайскорішого відновлення роботи шахти «Південнодонбаська №3», що має потужні пласти якісного вугілля з параметрами, близькими до світових стандартів, і є однією з найновіших та найсучасніших в Україні.

З повагою голова Незалежної профспілки гірників України М.Я.Волинець