Відбувся семінар-нарада страхових експертів з охорони праці на базовому підприємстві НГВУ «Надвірнанафтогаз»

Дата: 24.12.2014 Переглядів: 134

У грудні відбувся виїзний семінар-нарада страхових експертів з охорони праці управління та відділень виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області на базовому підприємстві Надвірнянського району НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Страхові експерти з охорони праці проаналізували стан виробничого травматизму на підприємствах області,обговорили якість складання актів розслідування нещасних випадків на виробництві та проаналізували обставини і причини виникнення цих нещасних випадків.

Начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки підприємства НГВУ «Надвірнанафтогаз» Самелюк Олег Степанович широко охарактеризував роботу охорони праці на об’єктах НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Одним з основних питань в діяльності трудового колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» є питання стану охорони праці, яке є ключовим в підході до вирішення виробничих завдань, що стоять перед колективом підприємства. З огляду на те, що більшість об’єктів підприємства є об’єктами підвищеної небезпеки, тож потребують підвищеної уваги до вирішення питань, які гарантують конституційне право на належні, безпечні і здорові умови праці.

Детальніше