АНОНС прес-конференції Міністерства у справах ветеранів на тему: «Військова література у «Ветеранському наметі» на ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Дата: 11.05.2019 Переглядів: 36
13 травня об 11:00 у приміщенні ІА “УКРІНФОРМ” відбудеться прес-конференція Міністерства у справах ветеранів на тему: «Військова література у «Ветеранському наметі» на ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».
Учасники: Ірина Фріз – міністр у справах ветеранів; Олеся Островська-Люта – директор «Мистецького Арсеналу»; Олександр Терещенко – заступник міністра у справах ветеранів, ветеран, учасник боїв в Донецькому аеропорту, автор книги «Життя після 16:30»; Юрій Руденко – ветеран, автор книг «Психи двох морів» та «Світло та цеглина».
Учасники прес-конференції розкажуть про унікальний простір, який розгорнеться на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» під назвою «Ветеранський намет». Вперше посеред внутрішнього двору Арсеналу буде встановлено справжній армійський намет із відповідними елементами армійського устаткування. В цьому просторі будуть зібрані книжки українських захисників.
У перший день фестивалю пройде презентація «Ветеранського намету». Також протягом 22-26 травня відбудуться наступні заходи – дискусія про військову літературу, автограф-сесії і спілкування з авторами книг.(Зала 1).
АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ за електронною адресою – anna@ukrinform.com