Toп новини

Дата: 25.05.2018 Переглядів: 15

У рамках програми міжнародного співробітництва місія канадських лікарів вшосте прибула в Україну щоб допомогти пораненим учасникам бойових дій на Сході України та постраждалим під час Революції Гідності.

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 21

Сьогодні, 24-го травня, у Миколаївському краєзнавчому музеї відкрилась постійна експозиція “Миколаївці на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, яка присвячена подіям Революції Гідності та неоголошеній війні Росії проти України, що триває вже 4-й рік.

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 47

Зустріч відбулася 23 травня 2018 року у розташуванні військової служби правопорядку «Сармат» Запорізького гарнізону, на запрошення командування підрозділу. 

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 163

За ініціативи лідерів місцевого осередку Всеукраїнського ветеранського об’єднання «Київська Русь» у Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби, відбулася зустріч з учасниками АТО із різних населених пунктів Бородянщини. Темою обговорення стали гострі кути соціального захисту та майбутньої монетизації  пільг учасникам бойових дій.

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 25

У залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка у рамках відзначення в Івано-Франківській  області Дня Героїв презентовано книгу «Горять свічки на серці України».

Дата: 23.05.2018 Переглядів: 25

У столиці 25 травня в музеї “Київська фортеця” (вул. Госпітальна, 24-А) відбудеться фестиваль вакансій для ветеранів антитерористичної операції.

Дата: 23.05.2018 Переглядів: 17

Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації. Розпорядженням КМДА від 21 травня 2018 року створено Комісію з питань надання на території міста Києва посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України. Цим же документом затверджено персональний склад комісії, яку очолив заступник голови КМДА з питань здійснення […]

Дата: 23.05.2018 Переглядів: 25

Відкриття виставки “Військово-польовий Арт” відбулось 22 травня у Миколаєві. Основний слоган експозиції “Життя сильніше смерті”! “Понад триста робіт 150-и народних майстрів та митців України перетворили військові предмети – камуфляжі, ящики з під боєприпасів, патронні цинки, тубуси гранатометів та ще низку предметів війскового знаряддя у мистецтво. Кожний предмет, у руках наших майстрів мистецтв став своєрідним протестом […]

Дата: 22.05.2018 Переглядів: 194

Справжнім святом патріотичного запалу та юнацького військового вишколу стала для Бородянщини Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»/«Джура», районний етап якої відбувся на місцевому стадіоні. Варто зазначити, що ще минулого року Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби, виступив з ініціативою спрямувати патріотично-виховну роботу в громадах на вшанування учасників антитерористичної операції та піднесення їх соціального […]

Дата: 22.05.2018 Переглядів: 10

21 травня спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, спільно з начальником Іванківського  бюро безоплатної допомоги здійснили виїзну роботу в с. Тетерівське Іванківського району.