Toп новини

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 99

На виконання Плану заходів на 2018 рік з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат 11-15 жовтня 2018 року Державною службою  України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції було організовано поїздку делегації ветеранів війни з регіонів України та м. Києва  для участі у заходах з відвідування поховань і військових пам’ятників, відзначення Дня захисника України, […]

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 31

Представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Київській області 12 жовтня взяли участь у церемонії нагородження українських волонтерів з нагоди відзначення Дня захисника України, яке відбулось у приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 17

У Івано-Франківську з нагоди Дня захисника України вшанували пам’ять бійців, які загинули під час захисту незалежності держави. Ветерани війни, учасники АТО пройшли вулицями міста до Меморіального скверу, де священнослужителі відправили панахиду за всіма захисниками України, які не повернулися з війни додому.

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 9

15 жовтня 2018 року у Новій Одесі, районному центрі Миколаївської області, відбулась церемонія закладання каменю на місці майбутнього пам’ятника загиблим в антитерористичній операції. За ініціативи місцевої громадської організації учасників АТО та за підтримки керівництва міста, місцевих депутатів виділено місто для впорядкування парку та встановлення пам’ятного знаку.

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 34

14 жовтня в Одеській області урочисто відзначили День захисника України.

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 38

У День Захисника України та свята Покрови команда мобільної психологічної служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, провела традиційну акцію «БАЖАЄМО ОДУЖАННЯ!» на підтримку бійців, які долають свої недуги у Київській обласній психоневрологічній лікарні № 2 м. Ворзель.

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 5

Напередодні свята, 13 жовтня, у Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся традиційний день учасника АТО. Фахівці центру зайнятості запросили на “чаювання з атовцями” гостей – соціальних партнерів. В межах дня учасника АТО відбувся інформаційний семінар, презентація роботодавця та круглий стіл.  Серед запрошених – головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників […]

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 6

У неділю, 14 жовтня, в Ужгороді представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Закарпатській області Іван Балашов та Сергій Кузнєв взяли участь в урочистостях до Дня захисника України, які розгорнулися на Народній площі. 

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 7

11 жовтня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбувся захід, присвячений Дню захисника України.

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 34

Шановні захисники Батьківщини! Шановні ветерани війни! 14 жовтня Україна відмічатиме особливе державне свято – День захисника України. Символічно, що відзначається воно саме на Покрову Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалась захисницею українського козацтва.