Toп новини

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 8

На Одещині, в селищі Доброслав Лиманського району для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей стартував навчальний проект «Україна-Норвегія» за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності». Захід вперше в Україні організовано в сільській місцевості. Це стало можливим завдяки ініціативі, взаємодії та тісній співпраці Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з Державним закладом “Південноукраїнський національний педагогічний університет […]

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 2

19 лютого 2017 року в читальному залі центральної бібліотеки міста Коростень відбувся масовий захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 3

Всесвітній флешмоб 22 PUSHUPCHALLENGE відбувся 17 лютого  в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростеня. Естафету передали партнери – Центр соціально-психологічної реабілітації м. Славутича. До присутніх звернувся директор Центру Сергій Вигівський зі словами привітання та наголосив, що флешмоб прийшов до нас із США і проводиться в Україні для того, щоб привернути увагу всього людства до  психологічного […]

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 8

18 – 21 лютого 2017 року Україна вшановує відвагу, силу духу та жертовність громадян, які вийшли на мирний протест в лютому 2014 року і віддали своє життя  на Майдані, відстоюючи права та свободи людини.

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 5

19 лютого в Івано-Франківську панахидою та пам’ятною ходою вшанували загиблих захисників Дебальцевого. Розпочалися пам’ятні заходи поминальною літургією та панахидою в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. Вшанувати пам’ять загиблих захисників приїхали учасники АТО з усього Прикарпаття, представники влади області та міста, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в області  Володимир Веркалець.

Дата: 17.02.2017 Переглядів: 15

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. з ветеранами, учасниками бойових дій на території інших держав, зокрема, в Афганістані, яка відбулася 15 лютого –  в День вшанування воїнів-інтернаціоналістів.

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 7

15 лютого 2017 р. виповнилось 28 років з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з території Республіки Афганістан. Близько трьох сотень ветеранів Київського гарнізону колишніх внутрішніх військ та Національної гвардії України брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан та миротворчих місіях у різних куточках нашої планети.

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 30

18 лютого 2017 року о 18.00 в м.  Києві за адресою вул. Богдана Хмельницького 17/52, на 2 поверсі бізнес-центру «Леонардо» відбудеться турнір з бойових мистецтв «Пам’ять», присвячений воїнам-інтернаціоналістам та воїнам АТО. Турнір проводить Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат-Самозахист ІСО» (Combat self-defense International Combat Organization) під патронатом Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників […]

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 38

З початку року фахівці Бородянського соціально-психологічного центру, що знаходиться у сфері управління Державної служби, значно підсилили діяльність «Мобільної психологічної служби» і кілька разів на тиждень група фахівців працює на виїзді у віддалених населених пунктах. Це значно розширило доступ до отримання психологічної, юридичної та соціальної допомоги учасникам АТО, котрі ще «не знають» дорогу до нашого Центру чи […]

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 6

У Тисмениці Івано-Франківської області відбувся фінал традиційного відкритого районного турніру з волейболу, присвяченого пам’яті мешканців району, які загинули в Афганістані. Започаткований у 2011 році Спілкою ветеранів Афганістану, райрадою фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки Тисменицької РДА та районної ради, волейбольний турнір щороку збирає велику кількість учасників і прихильників цього ігрового виду спорту.