Toп новини

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 4

На цьому наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Коляда. «Такий підхід є основним нововведенням і чималим викликом. Наша мета аби кожен, хто отримав поранення, травму, або хворобу внаслідок перебування в районі бойових дій, кожен ветеран чи ветеранка могли прийти на тестування і спробувати себе в шести видах спорту, аби обрати найцікавіший, найбільш відповідний до […]

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 7

Про мужність та людяність Ще  зовсім мало часу минуло відтоді, як Михайло повернувся додому з передових рубежів захисту свободи нашої держави. Турбота про молоду родину, двоє діток і відсутність житла не вибили з колеї цілеспрямованого мужнього чоловіка, який гартував свій характер та силу, виконуючи святий обов’язок.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 35

«Хочу, аби в кожного з вас загорілися очі, і ви захотіли прийти в Міністерство у справах ветеранів менеджерувати різні проекти», – зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час участі у засіданні Ради ветеранів при Міністерстві.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 33

«На сьогодні, одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є розповсюдження інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», – наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у ході засідання Ради ветеранів в Житомирі.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 17

Саме такими думками обмінялися учасники офіційної презентації «Ветеранського намету» на книжковому фестивалі у Дніпрі «Book space», який розпочався 21 червня. Історії окремих людей та цілих підрозділів, ситуаційних перестрілок та спланованих військових маневрів – це все яскраво й детально написано на сторінках ветеранських книжок. Ці книги створені безпосередніми учасниками подій на Донбасі. Військові, ветерани, волонтери змалювали […]

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 33

У Військовій академії (м. Одеса) відбулося урочисте відкриття меморіалу «Пам’яті загиблим за Україну» офіцерам-випускникам вишу різних років випуску, які загинули в російсько-українській війні на сході України.

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 32

На честь річниці «Дому ветерана» відбулося справжнє свято з урочистостями, гостями та концертом відомої української групи «Без обмежень».

Дата: 20.06.2019 Переглядів: 15

Про це йшлося під час зустрічі Міністра у справах ветеранів України  Ірини Фріз та заступниці Міністра Оксана Гаврилюк з представницями ГО «Жіночий ветеранський рух» та Галиною Скіпальською – керівником Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров‘я», щодо обговорення створення системи надання послуг з психосоціальної реабілітації та медичної допомоги жінкам-військовим та жінкам-ветеранкам.

Дата: 20.06.2019 Переглядів: 16

У рамках діяльності Платформи «Безпека. Жінки. Мир» Ірина Фріз , Ірина Геращенко, Марія Іонова та Іванна Климпуш-Цинцадзе  провели засідання круглого столу з питань протидії сексуального насильства у військовий період за участі  представників центральних органів влади, міжнародних та громадських організацій.

Дата: 19.06.2019 Переглядів: 19

Одразу після офіційного початку фестивалю відбудеться презентація єдиного простору ветеранської літератури «Ветеранський намет». Тож 21 червня в 14:00 офіційний старт самого фестивалю, а в 15:00 зустрічайте наших ветеранів! В офіційній презентації на Великій сцені візьмуть участь заступник Міністра у справах ветеранів України, ветеран 79-ої аеромобільної бригади Олександр Терещенко, ветерани та письменники Юрій Руденко та Оксана […]