Учасники АТО проводять “контрольну закупку” послуг

Дата: 26.08.2016 Переглядів: 120

Завдяки взаємодії та співпраці Сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та відділу транспорту і морегосподарського комплексу Одеської ОДА в особі в.о. начальника відділу Юрія Кононенка, який зумів знайти потрібні слова переконання для керівництва “Чорноморської транспортної компанії” та автовокзалу “Привоз” у вирішенні питання безоплатного проїзду учасників АТО.

автовокзал_втроем

Для перевірки дії зазначеної послуги Сектором було запропоновано здійснити “контрольну закупку” проїзних білетів в касах автовокзалу безпосередніми учасниками антитерористичної операції.

Учасники АТО Валентин Жирун та Олександр Попов, які приймали участь в заході, залишились задоволеними та висловили подяку керівництву “Чорноморської транспортної компанії” та автовокзалу “Привоз”.

инвалид_колясочник

Значну увагу на автостанції приділяють і особам з обмеженими можливостями, які переміщуються на колясках. Для них закуплено спеціальне обладнання, виділені місця на парковці, зроблені відповідні пандуси, туалет та спеціальна каса.