Атовців Коростеня поінформували про пільги

Дата: 13.02.2017 Переглядів: 88

12 лютого 2017 року у Центрі  соціально-психологічної реабілітації населення,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбувся масових захід, на якому були присутні 35  учасників АТО, керівник групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» та начальник Управління праці та соціального захисту населення.

Ігор Єсін, керівник Управління, надав інформацію щодо соціального захисту саме учасників АТО та членів їх сімей. Повідомив, що воїни мають право на лікувально-оздоровчу путівку та можуть самі обрати санаторій, в якому бажають оздоровлюватися. Також ознайомив з порядком оформлення субсидії та надав інформацію щодо встановлення безкоштовних лічильників на воду для сімей, якщо граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги,  не перевищує 2240 гривень.

Щодо харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО, то за дні коли дитина по хворобі, або з будь яких інших причин не харчувалася, гроші будуть відшкодовуватись завдяки пред’явленню довідки від вчителя.

Захисники просили надати інформацію про перші дати заїзду та підготувати перелік закладів, в яких вони можуть оздоровитися та пройти психологічну реабілітацію.

По закінченню зустрічі керівник групи «Гуртом легше» зібрала списки осіб, що потребують покращення житлових умов, та бажають скористатися пільгою отримання житлової площі, щоб в подальшому зібратися та обговорити подальші дії. І поінформувала про вільні вакансії по працевлаштуванню, так як серед учасників АТО виявилось багато безробітних. Поділилася знайденою інформацією про проекти, які створені для учасників АТО, такі як : «Воїну гідна праця», «Безкоштовні пластичні операції канадськими медиками для воїнів АТО».

Нагадала всім присутнім, що 19 лютого о 14:00 у приміщенні бібліотеки ім.Островського міста Коростень відбудеться захід-реквіум до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.