Благодійний концерт-реквієм «Солдати Вітчизни»

Дата: 13.02.2015 Переглядів: 260

26 років минуло з часу виведення радянських військ з республіки Афганістан. Афганська війна стала своєрідним лакмусовим папірцем, який дав змогу відокремити кривду від правди, мужність від боягузтва, вірність солдатському обов’язку від зрадництва! Тому не випадково всі, хто пройшов через цей військовий конфлікт, мають загострене почуття справедливості.

За офіційними даними, близько ста п’ятидесяти тисяч українців брали участь у афганській війні. Із них 3290 – загинули, а 4687 наших співвітчизників повернулися на Батьківщину інвалідами. Отже, тема «афгану» актуальна ще й досі. Багато разів за минулі роки змінювалося ставлення суспільства до цієї війни, але ніколи не забудуться імена тих, хто назавжди залишився в Афганській землі, імена синів, братів, друзів, які не повернулися з бойових вильотів і марш-кидків.

Концерт-реквієм «Солдати Вітчизни» приурочений воїнам-інтернаціоналістам, учасникам бойових дій в Афганістані – живим, які поруч з нами сьогодні, і мертвим, тим, які стали спогадом і болем рідних.

У програмі беруть участь: Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України (худ. керівник і головний диригент – Дмитро Антонюк), Дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство» Народного ансамблю танцю «Україна» (худ. керівник – Ольга Яценко), майстри української естради: Іво Бобул, Злата Огневич, Анатолій Матвійчук, Інеш Кдирова, Олександр Тищенко, квартет «Гетьман», Руслана Лоцман, автори-виконавці, учасники бойових дій в Афганістані В’ячеслав Купрієнко та Леонід Мухін, лауреати міжнародних конкурсів Діана Тайманова, Анастасія Лавриненко. Ведуча програми – заслужена артистка України Оксана Антонюк.

Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. Ми завжди будемо пам’ятати імена воїнів–афганців, які загинули, шанувати славних героїв-патріотів, які тепер захищають соборність нашої України. Слава героям і низький уклін!
Бажаємо всім здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься – Україна!

Український дім (вул. Хрещатик, 2) відкриє для вас двері 14 лютого о 17.00

Вартість квитка: від 50грн.
Зібрані кошти будуть спрямовані на реабілітацію воїнів-патріотів.