Близько 30 практикуючих психологів з усієї країни беруть участь у тренінгу з психологічної допомоги учасникам АТО

Дата: 10.02.2016 Переглядів: 179

9 лютого у Міністерстві соціальної політики України розпочався «тренінг для тренерів» із подолання наслідків психотравмуючих подій, у якому беруть участь близько 30 практикуючих психологів з усієї країни.

Навчання організоване Мінсоцполітики спільно з офісом Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні в рамках заходів Імплементаційної угоди між Урядом України і організацією НАТО з підтримки й постачання про співпрацю у сфері медичної реабілітації. Фінансування заходу здійснюється з коштів Трастового фонду НАТО.

Учасників заходу привітав Перший заступник Міністра соцполітики Василь Шевченко. «Внаслідок військових дій на Сході України виникла гостра потреба у реабілітації українських громадян, які зазнали травматичного шоку, – зазначив він, – тому нинішній тренінг є особливо актуальним».

Навчання проводитимуть фахівці Українського католицького Університету. У тренінгу беруть участь представники Психологічної антикризової служби, Інституту психології ім. Г. Костюка, Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Державної служби зайнятості, неурядових організацій.

Тренінг триватиме чотири дні, протягом яких слухачі отримають нові знання з основ психотравматології, надання допомоги при посттравматичному стресовому розладі (ПТСР), планування терапії при ПТСР, техніки інтеграції травматичної пам’яті тощо.

Про це повідомляється на Урядовому порталі