Черговий Пленум Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни

Дата: 26.11.2015 Переглядів: 174

_AVR072525 листопада 2015 року відбувся черговий Пленум Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни. Активісти Спілки ветеранів-комбатантів всебічно проаналізували свою поточну діяльність та стан справ у ветеранській спільноті в умовах сьогодення. Обговорили шляхи покращання взаємодії з органами влади, іншими громадськими організаціями щодо соціально-правового захисту ветеранів.

У доповіді Першого заступника Голови Ради Спілки Шамрая В.І. , виступах членів Ради наголошувалося також, що необхідно забезпечити єдність ветеранів війни усіх поколінь, зберігати та розвивати славетні традиції захисників Вітчизни, активізувати патріотичне виховання молоді, співпрацювати з молодими ветеранами АТО.

За підсумками обговоренння було прийнято відповідне рішення. Пленум також прийняв до складу ВСВВ шість нових організацій ветеранів локальних воєн і миротворців з Києва, Полтави, Львова, Житомира і Черкас.

????????????????????????????????????

В роботі Пленума взяв участь представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, начальник відділу меморіальної роботи Володимир Мороз.