Для прискорення відведення ділянок учасникам АТО на Тернопіллі землевпорядники працюють за спеціально розробленою схемою

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 135

Для прискорення процедури відведення ділянок, землевпорядники працюють за спеціально розробленою схемою, проекти відведення розробляються державними землевпорядними організаціями у найкоротші строки. Про це повідомив начальник Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк.

У результаті, учасники антитерористичної операції за рішеннями Головного управління Держземагентства у Тернопільській області вже отримали у власність 110 земельних ділянок загальною площею 19,3 гектара.

Загалом землевпорядники видали 236 наказів про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних наділів загальною площею 43,38 га для різних цілей.

«Заяви військовослужбовців фахівці землевпорядної служби області розглядають у першочерговому порядку», – наголосив у зв’язку з цим керівник землевпорядної служби області.

Крім того, зазначається у повідомленні, Головне управління Держземагентства у області звернулося до Тернопільської обласної ради, у результаті чого було прийнято рішення, яким облрада рекомендувала органам місцевого самоврядування у разі звернення військовослужбовців – учасників АТО надавати їм у власність земельні ділянки із земель комунальної власності. Органи місцевої влади вже виділили земельний масив, що дасть можливість задовільнити заяви щодо надання ділянок 199 учасникам АТО. Місцевою владою Тернополя на сьогодні також уже надано 123 дозволи на виготовлення проектів землеустрою з відведення земельних ділянок.