До Дня Збройних Сил України

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 109

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції вітає всіх військовослужбовців України із професійним святом, бажає здоров’я, мужності, витримки та перемоги.

Напередодні свята, в приміщенні Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко та голова вищезазначеної організації Олексій Семішан вручили бійцям спецпідрозділу “Сокіл”, які незабаром відбудуть на ротацію в зону АТО, 40 комплектів зимової військової форми, тактичних берців та іншої амуніції необхідної військовим для виконання завдань по захисту батьківщини.

Під час заходу Артур Дерев’янко поінформував присутніх про діяльність Служби та роботу міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та побажав майбутнім учасникам АТО здоров’я і повернутись живими якомога швидше додому з перемогою. Участь у заході взяли представники громадських об’єднань, учасники війни в Афганістані, ветерани Великої Вітчизняної війни та журналісти телеканалу “Київ”.

Мешканці та гості столиці стали свідками урочистого параду 12-го батальйону територіальної оборони м. Києва, бійці якого героїчно боронять незалежність та територіальну цілісність України, що прибули нещодавно зі Сходу країни на ротацію.

27 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 892/2014 про відзначення захисників Вітчизни за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Також Президент країни разом із Міністром оборони Степаном Полтораком напередодні взяв участь у урочистій церемонії вручення ордерів на житло військовослужбовцям Київського гарнізону – учасникам АТО та членам їх сімей. 65 збудованих помешкань знаходяться у с. Гора Бориспільського району.

А 5 грудня відбувся захід Укрпошти щодо погашення поштової марки “За честь! За славу! За народ!”, яка присвячена бійцям, що воюють на Сході країни.