Фестиваль “Ми є у тебе, Україно!” у Білій Церкві

Дата: 02.03.2017 Переглядів: 194

За  інформацією “Всеукраїнського об’єднання інвалідів, постраждалих від мін, та учасників АТО» 24 лютого 2017 року в м. Біла Церква у приміщенні Київського обласного театру драми та комедії був проведений виїзний тур постійно діючого фестивалю культури і творчості для людей з інвалідністю “Ми є у тебе, Україно!”

У фестивалі взяли участь понад  80 конкурсантів та 300 глядачів – учасники бойових дій, інваліди, сім’і загиблих в Афганістані та в зоні АТО.

Серед конкурсантів – творча группа Ташакор, голова Білоцерківської районної організації ветеранів війни Віктор Рудий, учасник війни в Афганістані, керівник патріотичного клубу “Калібр 7,62” Сергій Копитов та інші.

Захід було проведено у доброзичливій атмосфері. Учасники фестивалю були забезпечені гарячою  підтримкою глядачів. З теплими й щирими словами привітання та підтримки до учасників творчих змагань звернулася заступник голови ради об’єднання Людмила Запорожець.

Бурхливі емоції присутніх стали підтвердженням того, що подібні заходи мають відбуватися. А виступи дітей на сцені дає можливість проявити та розкрити їх таланти, реалізувати прагнення до самовираження.