Фізична вада – не вада духу!

Дата: 11.11.2016 Переглядів: 124

В зв’язку із подіями, які відбуваються на сході України, значно підвищився рівень військовослужбовців, які травмовані не лише психологічно, але й фізично.

Психологи Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, зацікавились питанням, чи змінилось життя і як саме у тих бійців, які, захищаючи нашу Батьківщину, отримали важкі поранення.

yaschukПрацівник Центру нещодавно спілкувався з одним із таких героїв. Ним виявився наш земляк, коростенець, Ящук Максим Володимирович. Під час свого перебування в зоні АТО, чоловік отримав поранення, через яке на даний момент не в змозі пересуватись самостійно.

Наразі Максим проходить інтенсивні курси реабілітації, адже головною метою захисника є – «якомога швидше стати на ноги!».

Приємною несподіванкою для нас стало те, що Максим відкрив в собі нові таланти – чоловік почав вчитись грі на гітарі та займатись художньою діяльністю. Найбільше йому подобається малювати портрети.

Спеціалісти Центру та побратими захоплюються мужністю та силою духу Максима Володимировича та бажають йому якомога швидше відчути землю під своїми ногами.

Інформує практичний психолог ЦСПР  Ірина Жук