ГО “Жіноча Сила України” відзначає свою річницю

Дата: 18.09.2015 Переглядів: 200

Сьогодні, 18 вересня, громадське об’єднання “Жіноча Сила України”, яка опікується питаннями допомоги родинам АТО, відзначає свою річницю.

12019762_933385626721770_92595629596900619_nЗібравши представників з різних куточків країни в Києві, актив ГО провів зустріч для обміну досвідом та визначення нових напрямків діяльності. Засідання проходило в Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України.

Зустріч регіональних представників, а також органів влади, почалась із виконання гімну, а також хвилиною мовчання за тими воїнами, які поклали життя за свободу нашої держави.
У заході взяв участь директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками антитерористичної операції Ігор Мальцев.

“Наша велика справа, яка починалася із маленької ідеї, має сьогодні результати – сотні звернень, сотні вдячностей від дружин, від матерів, це знайдені люди, це багато переданої допомоги, багато врятованих хлопців, в тому числі і їхніх душ – те, що ми зараз знаємо, після демобілізації це один із моментів, який є надто важливий”, – розпочала зустріч Наталя Дідик, голова організації “Жіноча Сила України”.

Подальший процес зустрічі відбувався у форматі запитань та відповідей, спільного пошуку рішень на наболілі питання волонтерів, як-то допомога вдовам – що саме мають право очікувати жінки від держави, психологічна допомога безпосередньо на фронті, пільги та оформлення пенсії бійцям, забезпечення належного лікування воїнів, гідне ставлення та повага до захисників держави з боку суспільства.