Голова Служби зустрівся з представниками Посольства Держави Ізраїль в Україні

Дата: 06.02.2015 Переглядів: 211

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко 5 лютого 2015 року зустрівся з представниками Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Під час проведення зустрічі були обговорені питання організації співпраці з урядовими, громадськими та ветеранськими організаціями Держави Ізраїль.

Голова Служби розповів ізраїльської стороні про сферу компетенції і завдання Служби у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Зі свого боку, представники Посольства Держави Ізраїль в Україні висловили підтримку зусиль Служби у покращенні стану соціального захисту ветеранів війни.

Заступник Надзвичайного і Повноважного посла, Посланник Іцхак Кармель Каган поінформував про готовність ізраїльської сторони прийняти для навчання у закладах Ізраїлю групу українських спеціалістів з основних медичних спеціальностей. Він також запропонував провести в Україні спеціальний навчальний курс для українських фахівців з психологічної реабілітації учасників бойових дій.

Заступник Надзвичайного і Повноважного посла, Посланник Іцхак Кармель Каган та Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко висловили впевненість щодо позитивних перспектив співробітництва.