Голова Служби зустрівся з представниками Посольства США в Україні

Дата: 05.02.2015 Переглядів: 201

3 лютого 2015 року відбулась зустріч у приміщенні Посольства США в Україні Голови Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка з представниками Посольства США.

Мета зустрічі – організація співпраці з Міністерством США у справах ветеранів та громадськими та ветеранськими організаціями США, отримання експертної допомоги.

Представники Посольства США в Україні висловили підтримку зусиль Служби у покращенні стану соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Разом з тим, як підкреслив координатор американської допомоги в Україні Кліффорд Бонд, співробітництво у ветеранської сфері є новим напрямком діяльності для Посольства США в Україні і тому потребує додаткових консультацій.

Кліффорд Бонд також висловив впевненість щодо позитивних перспектив співробітництва.

Проведення зустрічі з представниками Посольства США в Україні дає старт роботи щодо розвитку співпраці Служби з урядовими та громадськими організаціями США у сфері надання технічної та експертної допомоги ветеранам війни та учасникам АТО.