Громадські об’єднання обговорювали проблеми демобілізованих учасників АТО

Дата: 07.11.2016 Переглядів: 93

dyskusiya_hersonУ міській раді м. Херсона 4 листопада  2016 р. відбулася відкрита дискусія для учасників АТО “Повернення до мирного життя після демобілізації. Обмін успішним досвідом в Україні”.

Організатори – ГО “ІРЦ “Правовий простір”, регіональне відділення Асоціації міст України, центр допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА та ГО «Інститут миру і згоди».

Обговорення пройшло  у форматі «вільний мікрофон», участь у ньому взяли представники громадських організацій з Києва, Харкова, Миколаєва.«Наша мета – обговорити такі важливі для демобілізованих питання, як працевлаштування, соціальний захист, правова і психологічна допомога», – заявила директор “ІРЦ “Правовий простір” Наталія Бимбирайте.

Головний спеціаліст Південного межрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Любченко заявив: «Хлопці захищали і захищають нас. Ми повинні піклуватися про них, і сьогоднішня дискусія – кращий спосіб обговорити проблеми, що хвилюють демобілізованих».

Напрацьовані пропозиції будуть передані представникам обласної та міської влади.