І-й Всеукраїнський Форум представників реабілітаційної галузі України

Дата: 05.12.2016 Переглядів: 83

vidkryttya-forumu1 грудня 2016 року у Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся 1-й Всеукраїнський Форум представників реабілітаційної галузі України.

На Всеукраїнський Форум: «Надія на життя» зібралися кращі українські спеціалісти реабілітаційної галузі, зарубіжні експерти з різних видів реабілітації, представники влади, фахової освіти, громадських та благодійних організацій та всі, хто зацікавлений у наданні та отриманні якісних реабілітаційних послуг в Україні, та для обговорення головних питань і визначення стратегії розвитку реабілітології в Україні.

svitove-kafeУ Форумі також взяли участь представники Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Фахівці Центру, як учасники Форуму,  відвідали панельну дискусію з експертами, взяли участь у розробці стратегії розвитку реабілітаційної галузі України у форматі «Світового кафе», познайомилися з надавачами реабілітаційних послуг на локації «Живий довідник організацій», надали інформацію про діяльність закладу та поділилися досвідом у сфері надання соціально-психологічних, інформаційних, культурно-просвітницьких  послуг ветеранам війни, учасникам АТО,  учасникам бойових дій та їх сім’ям. Також було дане інтерв’ю журналістам UkrPress.info про актуальність, необхідність та систематичність у проведенні таких заходів задля тісної співпраці та обміну досвідом у сфері надання та отримання різних видів реабілітації,  про те, що  поняття реабілітації не зводиться лише до психологічної реабілітації, а  розуміти, що існує поняття комплексної реабілітації, що включає в себе соціальну, психологічну, психолого-педагогічну, фізичну, медичну, фізкультурно-спортивну, трудову та професійну.

Партнерами заходу виступили: благодійний фонд «Український дім», Міжнародна мережа реабілітаційних центрів «Ренесанс», Всеукраїнська громадська організація «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій», Міжнародне товариство «УКРАЇНА-БІЛОРУСЬ» та ін. Впродовж дня можна було ознайомитись з діяльністю багатьох реабілітаційних установ не тільки  України, а й із специфікою роботи подібних закладів Польщі та  Білорусії,  практично долучитися до розробки стратегії  розвитку реабілітаційної галузі з колегами державного, громадського та комерційного сектору.

robota-u-formati-svitovoho-kafe robota-u-formati-svitovoho-kafe-1

Хочеться подякувати організаторам заходу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з державними, громадськими як вітчизняними,так і міжнародними експертами.Адже за кожним невирішеним питанням  стоїть людина зі своїми проблемами та переживаннями, а це чиясь доля, це чиєсь життя, і тільки спільними зусиллями можна подолати проблеми.

Інформує Віра Гис, спеціаліст ЦСПР населення, м. Коростень