Інформаційний семінар для учасників АТО за участю представника Служби

Дата: 11.03.2017 Переглядів: 191

11 березня 2017 року у Олешках  Херсонської області відбувся інформаційний семінар для учасників АТО. Про це  повідомляє  головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Юрій Любченко .

Семінар був організований спільно з заступником начальника Управління Пенсійного фонду Цюрупинського району Зоєю Кузьменко та начальником відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян та охорони здоров’я управління соціального захисту населення Олешківської РДА – Іриною  Кірюшиною.

Присутні учасники АТО отримали інформацію щодо соціальних послуг, можливостей проходження лікування та оздоровлення, пільг на комунальні послуги, особливостей пенсійного забезпечення учасникам АТО.

Вдале спілкування фахівців з учасниками семінару надало можливість слухачам отримати відповіді на численні запитання. Додатково про страховий стаж та персоніфіковані дані щодо пенсійного забезпечення можна дізнатись, особисто звернувшись до Управління Пенсійного фонду, або на WEB-порталі Пенсійного фонду.

“Питання завжди виникають, але не кожний знайде час та відвідає відповідну установу, а подібні заходи надають можливість безпосереднього спілкування з необхідними  фахівцями”, – зазначив Юрій Любченко.