Ірина Фріз та Боб МакДональд обговорили налагодження стратегічної комунікації для обміну досвідом та програмами щодо роботи з ветеранами

Дата: 06.05.2019 Переглядів: 28

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела розмову по Скайп-кол з колишнім Міністром у справах ветеранів США паном Бобом МакДональдом.

«Вважаю, що вивчення та імплементація успішних іноземних практик щодо формування державної політики для ветеранів є одним з пріоритетів в діяльності Міністерства у справах ветеранів України», – зазначила Ірина Фріз та додала, що одним з ключових маркерів ефективної діяльності Міністерства у справах ветеранів США є високий рівень якості надання послуг.

«Саме тому ми потребуємо налагодження стратегічної комунікації між нашими державами для обміну і досвідом, і програмами», – констатувала Міністр.

Також було обговорено головні цілі та пріоритетні завдання в діяльності Міністерства у справах ветеранів України, створення єдиного державного реєстру ветеранів та шляхи покращення системи медичного забезпечення ветеранів.

«У свою чергу, було цікаво дізнатись про механізми, які використовував пан МакДнальд для покращення надання послуг ветеранам під час перебування на посаді Міністра», – зазначила Міністр у справах ветеранів.

У підсумку сторони домовились про обговорення подальших кроків зі співпраці під час особистої зустрічі в Україні наприкінці цього літа.

Використано інформацію з веб-сайту Мінветеранів.