Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації проводить заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2015 Переглядів: 223

В актовому залі ЦСПР відбулися змагання першості району з шашок серед юнаків та дівчат приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю, в змаганнях взяли участь 46 учасників.

шахмати_2015-12-03-105В результаті фінальних зустрічей перемогу здобула команда Горностайпільського НВО, набравши 10,5 очок. Друге місце вибороли шашисти Іванківської ЗОШ №1. Третє місце посіла команда Розважівської ЗОШ

Команди призери та їх учасники були нагороджені грамотами.

03 грудня 2015 року в Іванківському районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю безробітних, які мають інвалідність.

Заступник директора центру зайнятості Семоненко Лариса Миколаївна наголосила учасникам семінару на послугах, які може запропонувати служба зайнятості.

До семінару були залучені заступник начальника управління Пенсійного Фонду в Іванківському районі Пальченко Марина Миколаївна, яка повідомила присутніх про нюанси в перерахунку пенсій, які почали діяти у зв’язку зі змінами в законодавстві та відповіла на запитання присутніх, та психолог ЦСПР Превор Ірина Василівна, яка показала присутнім мотиваційний фільм, що спонукає до активних дій в житті та допомагає повірити в себе.