Іванківський ЦСПР: вчимо дітей позитиву

Дата: 11.04.2018 Переглядів: 102

У вівторок, 10 квітня, у Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби,  фахівець із соціальної роботи Анна  Саченко провела тренінг «Позитивний образ  «Я».

Заняття спрямовувалося на дітей учасників АТО віком від 6 до 12 років. Мета тренінгу – формування вмінь знаходити позитивне в собі та інших людях. Також важливою складовою зняття було виховати  здатність говорити про своє позитивне ставлення до себе.

Під час  тренінгу діти  розвивали навички взаємоповаги, виховували в собі адекватну самооцінку та навички спілкування без критики.

Тренінг був побудований таким чином, що під час вправ діти підтримували один одного, висвітлювали позитивні риси кожного з учасників групи, а разом з цим свої. Учасники між собою мінялися ролями (в ході цього оцінювали свою поведінку з іншого боку) та могли проаналізувати і побачити свої недоліки, без зайвої критики. Саме таким чином діти і формували навички взаємоповаги та  адекватну самооцінку, що є дуже важливим виховати ще в дитинстві, бо в майбутньому це буде визначати характер та вихованість уже дорослої сформованої людини.

Про це інформує  психолог Центру Анастасія Токаревська