Клуб за інтересами «Соціальний кінотеатр» для учасників АТО запрацював у ЦСПР м. Коростень

Дата: 02.06.2016 Переглядів: 222

У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи в м. Коростень вже працює створений соціальним педагогом Вікторією Обиход  клуб за інтересами «Соціальний кінотеатр» для учасників антитерористичної операції.

Беручи до уваги той факт, що фільм може змінити життя людини і після перегляду деяких зворушливих, цікавих, надихаючих кінематографічних стрічок хочеться жити на повну, любити і ставати кращими, змушують цінувати момент «тут і зараз».

9v3K1WA0aXAУчасникам АТО було запропоновано взяти участь у клубі за інтересами «Соціальний кінотеатр».  Так як багато хто з них відчуває, що вони нікому не потрібні та втрачають віру в себе та свої сили, замкнені, відсторонилися від оточуючих людей, перестали розумітися з рідними та друзями, і просто забули як радіти життю. Адже якщо зірки запалюють, то це комусь потрібно! Тому важливим завданням для соціального педагога було зібрати всіх цих хлопців та допомогти їм не тільки переглядати улюблені фільми для підняття настрою, але й в колі побратимів, які переживають важкі періоди свого життя обговорити фільм, поділиться враженнями, і якщо якась сцена в ньому нагадала про щось наболіле –  виговоритися. Інколи прості розмови з тим, хто тебе зрозуміє та підтримає, дають надію та впевненість – все можна змінити,  допоможуть повірити в себе і усвідомити, що кожен гідний того, щоб бути щасливим!

Ідея створення клубу за інтересами «Соціальний кінотеатр» сподобалась учасникам АТО. Соціальний педагог вирішила проводити такі зустрічі один раз на місяць.

Детальну інформацією можна отримати за тел. (04142) 2-23-66.

Передає фахівець  зі звязків з громадскістю та пресою Любов Паламарчук