Комітет ВРУ у справах ветеранів та інвалідів змінює назву

Дата: 12.02.2015 Переглядів: 1103

4 лютого Верховна Рада України підтримала ініціативу Олександра Третьякова щодо зміни назви та розширення предмету відання очолюваного ним Комітету у справах ветеранів та інвалідів.

Відповідні зміни внесено до Постанови Верховної Ради України “Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання”.

Коло предметів відання Комітету розширюється такими надзвичайно важливими та актуальними питаннями, як: реабілітація ветеранів, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції; соціальне забезпечення сімей Героїв Небесної Сотні; законодавче врегулювання гуманітарної допомоги, зокрема, яка надається волонтерами зазначеним категоріям осіб.

Нові повноваження Комітету роз’яснює його очільник Олександр Третьяков: “На жаль, буремні події останнього року вносять свої корективи – ми зіткнулися з новими поняттями, які потребують опікування та негайного законодавчого вирішення: соціальні гарантії сімей героїв, загиблих під час Революції Гідності, питання гуманітарної допомоги для переселенців та учасників АТО. Особливої ваги набуває питання психологічної, соціальної та фізичної реабілітації наших бійців та їх родин”.

Відповідно до кола повноважень змінено і назву Комітету, його перейменовано на Комітет Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

11 лютого 2015 року у приміщенні Комітету на вул. Банковій, 6-8 відбулось засідання Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Обговорювались законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним, зокрема проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни.

У засіданні Комітету взяв участь Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.