Контр-адміралу Коровіну – 80 років!

Дата: 09.11.2016 Переглядів: 80

korovin9 листопаду ветерани флоту відзначили 80-річчя від дня народження Олександра Михайловича Коровіна – контр-адмірала, учасника бойових дій, ветерана підводного флоту, який у 1985-1992 роках був начальником Київського вищого військово-морського політичного училища.

Олександр Коровін пройшов всі ступені кар’єрного росту від матроса до заступника командира ескадри підводних човнів, дав путівку у Військово-морські сили майже двом тисячам офіцерів.

Після виходу на пенсію адмірал активно працює у ветеранській організації. Але лебединою піснею Олександра Михайловича стала його любов до шахів,  в які він сам грає на рівні майстра і неодноразово брав участь у командних шахових змаганнях на першість Збройних Сил. Свої потужні організаторські здібності Олександр Михайлович яскраво проявив на посаді керівника Центрального шахового клубу Збройних Сил України, на який перебував 24 роки. Під дбайливою опікою ветерана виросли не шахові майстри вищого рівня Володимир Баклан, Павло Воронець. А любима учениця Олександра Михайловича Юлія Осьмак, яка прийшла до клубу, коли навіть ще до фігур суперників на шахівниці не могла дотягнутися, сьогодні – надія українських шахів.

Місяць тому адмірала обрали Почесним Президентом ЦШК ВСУ, та ні складати фігури у шахівницю, не відкладати ветеранські справи до архіву він не збирається.

Ветерани училища та члени шахового клубу, які прийшли до Київського Будинку офіцерів привітали  адмірала з ювілеєм, відзначили, що його енергії та ентузіазму можуть позаздрити й значно молодші.

veterany

Віват, адмірале!