Коростенський Центр СПР активно співпрацює з державними службами соціального захисту

Дата: 19.11.2015 Переглядів: 353

Діяльність Коростенського Центру СПР спрямована на реалізацію цілей Комплексної програми ЦСПР, однією з яких є покращення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування та органів державної влади з громадськими, волонтерськими, регіональними, міжнародними організаціями в сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин.

02.11 2015 р. директор Центру взяв участь в спільній нараді керівників державних служб соціального захисту, представників громадських організацій та учасників АТО Житомирської області, де головним було питання підтримки учасників АТО та членів їх сімей на всіх рівнях. Керівник нашої установи ознайомив присутніх з пріоритетними напрямками роботи Центру, поділився надбаннями закладу та поінформував про роботу, яка проводиться стосовно підтримки учасників АТО та їх сімей як на місцевому, регіональному так і міжнародному рівнях.

DSC03679Робота Центру, напрацювання психологічної служби та результати співпраці в рамках міжнародного проекту «Підтримка учасників АТО та їх сімей» було презентовано на зустрічі з учасниками АТО, яка відбулася 06.11.2015 за сприяння Координаційного центру підтримки учасників АТО та їх сімей Житомирської облдержадміністрації та Управління праці та соціального захисту населення Коростенського району.

13.11.2015 р. відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО з питань співпраці з органами виконавчої влади, представниками бізнесу, волонтерами, громадськими організаціями, які надають допомогу та вирішують проблемні питання учасників АТО. Учасники засідання прозвітували про виконану роботу кожної організації з питань підтримки учасників АТО, обговорили питання реалізації прав на пільги, відповідно до чинного законодавства, порядок надання земельних ділянок учасникам АТО, військовий комісар проінформував присутніх про потреби даної категорії населення, піднімалося питання щодо підвищення ролі військово-патріотичного виховання молоді, підлітків та дітей.

З надією дивимося на краще мирне завтра і сподіваємося, що наші старання не марні, адже коли зусилля всіх спрямовані в одному напрямку, то ми зможемо допомогти один одному й досягти поставлених цілей.

Передає Віра Гис – спеціаліст ЦСПР населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень, координатор міжнародних програм та проектів