Коростенський Центр: відзначаємо подвиг добровольців

Дата: 13.03.2017 Переглядів: 251

У Коростенському Центрі соціально-психологічної реабілітації населення,  що працює у сфері управління Служби, юрисконсультом Ольгою Вигівською 10 березня була проведена бесіда з учасниками антитерористичної операції з приводу Дня українського добровольця,  яке відмічатимуть 14 березня.

Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, оскільки у кожного воїна своя історія життя. Ми також згадали історію цього свята. Коли почалася агресія Росії проти України, тисячі відданих українських синів і дочок шукали можливості йти добровольцями на фронт. Тому вони і  стали ідеологічною основою нової української армії. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України для того, щоб  боронити незалежність України. І це сталося – рік по тому парламент проголосив 14 березня Днем українського добровольця.  За відповідну постанову на пленарному засіданні 17 січня проголосував 231 народний депутат. «Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону», – йдеться в пояснювальній записці.

Отож і ми не будемо забувати про подвиг наших побратимів і вшануємо пам’ять людей, які першими кинули своє життя за збереження свободи та цілісності нашої держави. Слава Україні – Героям Слава!

Повідомляє юристконсульт Центру Вигівська О.П.