Києво-Святошинський ЦСПР працює з дружинами учасників АТО

Дата: 05.06.2018 Переглядів: 83

2 червня 2018 року спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, провели групу вихідного дня для дружин учасників АТО у рамках проекту “Дружини України”, керівником якого є голова правління ГО «Життя після АТО» Світлана Доманчук.

Це була нетрадиційна зустріч під красномовною назвою «Повернення до джерел».  Жінки пройшли місцями особливої цілющої енергетики в пошуку сил і натхнення. На них чекали спілкування з природою, боярський ліс, цілюща вода із Срібного джерела, прогулянка мальовничою еко-стежкою, купання в таємничому Йосипівському ставку, піщані підйоми босоніж і, як завершення мандрів,  чарівна галявина, на якій відбулося справжнє реабілітаційне дійство.

Дружини учасників АТО відновлювалися за допомогою тілесних вправ на зняття напруги та розвиток відчуття власного тіла. Арсенал вправ був солідний – медитація, метафоричні карти, ходіння по колодах, трансформаційна гра «Печатка Соломона» (робота з архетипами) тощо. Був і особливий казковий еліксир на джерельній воді – духмяний чай з лісових трав.

За відгуками жінок, один такий день вартий цілої відпустки. Саме так і буває, коли за справу беруться справжні фахівці своєї справи – психологи Центру Оксана Коннорова та Надія Величко, які і провели цю надзвичайно цікаву й корисну зустріч.