“Люди та кораблі”: шостий пішов!

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 113

18 листопада 2014 року у військовому інституті Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка відбулось урочисте відкриття Шостого міжнародного кінофестивалю морських та пригодницьких фільмів “Люди та кораблі – 2014”. Курсанти та викладачі університету з цікавістю прийняли як саму церемонію, так і фестивальні плани.

В цьому році цей унікальний кінофестиваль, який вже став своєрідною візитівкою українського кінематографу, приймає роботи майстрів цього жанру з дев’яти країн світу. У конкурсному показі беруть участь 26 фільмів, з них чотири – українські.

У склад журі кінофестивалю “Люди та кораблі” входять відомі в Україні громадські діячі, представники ветеранських організацій та творчих об’єднань України. Серед гостей фестивалю “Люди та кораблі” – офіційний представник партнерського Міжнародного кінофестивалю “Море Кличе!”.

Голова Всеукраїнської громадської організації ветеранів-підводників Сергій Шабовта від імені оргкомітету кінофестивалю “Люди та кораблі – 2014” передав керівникам військового інституту унікальну картину українського художника-мариніста, а також добірку ексклюзивних фільмів з морської тематики, які брали участь в попередніх кінофестивалях.

Конкурсний перегляд робіт фільмів проходить в приміщенні, наданому для журі Товариством зі сприяння обороні України (проспект Перемоги, 52/2).