Міністр фінансів Наталія Яресько представила у Парламенті проект державного бюджету на 2015 рік

Дата: 24.12.2014 Переглядів: 182

У вівторок, 23 грудня 2014 року, Міністр фінансів України Наталія Енн Яресько представила у Верховній Раді України проект державного бюджету на 2015 рік та частину реформаторського пакету законодавства.

На початку свого виступу Міністр наголосила на тому, що Україна знаходиться у найтяжчій економічній ситуації за всю історію своєї незалежності: «Ми втратили близько 20% економіки, понад 50% промислового виробництва на Донбасі, щоденно несемо 100 мільйонів гривень витрат на АТО. На додаток несемо багаж накопичених глибоких дисбалансів, що не вирішувалися роками».

Міністр фінансів України також заявила, що Уряду вдалося зберегти соціальну підтримку для найбільш вразливих верст населення, а саме: зберегти державну підтримку для 2,9 мільйонів сімей; зберегти в 2015 році систему пільг з оплати комунальних послуг для 5,5 мільйонів  осіб, зберегти стипендії; зберегти навантаження для вчителів та норми наповнюваності класів; зберегти допомогу малозабезпеченим сім’ям на кожну дитину.

«Ми не скасовуємо жодних пільг для учасників АТО та переселенців і закладаємо 2,6 млрд. на їхню підтримку», – наголосила Наталія Яресько.